Bu yıl Marmaris Voxx Hotel’de yapılan Türkiye Briç Federasyonu 8-16 Yaş Briç Kampı 83 çocuk, U16, U21 ve U26 kategorilerinde ülkemizi temsil edecek 18 genç milli takım oyuncusu, 6 eğitmen ve 11 gönüllü ve çok sayıda ebeveynin katılımıyla gerçekleşti.

Kamp boyunca briçle ilk kez tanışan U13 ve U16 grubu katılımcı çocuklara eğlenceli yöntemlerle brice başlangıç dersleri verildi. Daha önceki kamplara gelen çocuklar briç bilgisi seviyelerine göre gruplandırılarak bu konuda tecrübeli eğitmenler eşliğinde hem dersler yapıldı hem de ilk günden itibaren turnuvalar oynatıldı.

Kamp sonunda çocuklara sertifikalar, MEB Sosyal Etkinlik Formları, kupa ve madalyalar verildi. Eğlenceli bir kapanış töreniyle kampa veda edilirken kampa katılan farklı yetenekleri olan çocuklar dans ve jimnastik yeteneklerini sergileyerek kapanış törenine renk kattı.

Kamp hakkında detaylara etkinliğin Facebook Sayfası ‘ndan, kampta düzenlenen kamp sonu yarışmaların detaylarına Marmaris Briç Kulübü Sayfası’ndan ve TBF Masterpoint Sisteminden ulaşabilirsiniz.

TBF 16 Yaş Altı Briç Yaz Kampı 1-7 Ağustos 2021 tarihleri arasında Anemurion Hotel Bozyazı/Mersin‘de yapıldı.

Kampta eğitimlerde briç oyun kartları, konuşma kutuları vb oyun araçları kullanılmadı, tüm briç aktiviteleri tablet veya laptop bilgisayar gibi elektronik araçlarla dijital ortamda gerçekleştirildi. Pandemi koşullarından dolayı otelin sağladığı sağlık tedbirlerinin yanı sıra kampta eğitimlerin ve etkinliklerin yapılacağı kapalı ortamlarda ekstra önlemler alındı. Pandemi ile ilgili herhangi bir olumsuz durum yaşanmadı.

Kampta yapılan U16 Türkiye Şampiyonalarının sonuçlarına BURADAN
ulaşabilir, kampla ilgili görselleri kampınFacebook sayfasında bulabilirsiniz.

TBF 16 Yaş Altı Briç Yaz Kampı 15-21 Haziran 2019 tarihleri arasında Anemurion Hotel Bozyazı/Mersin‘de gerçekleştirildi.

Kampın amacı; ilkokul ve ortaokul yaş grubundaki çocuklara briç sporunu tanıtma ve sevdirme, daha önce briç bilenleri yarışma ortamını ve heyecanını yaşatmak idi. Bunların yanı sıra da yüzme, tenis, basketbol, futbol, voleybol gibi sporlarla birlikte eğlenceli bir hafta geçirmeleri sağlandı.

Kampta yapılan U16 Türkiye Şampiyonalarının sonuçlarına BURADAN
ulaşabilir, kampla ilgili görselleri kampınFacebook sayfasında bulabilirsiniz.

TBF 16 Yaş Altı Briç Yaz Kampı 18-23 Haziran 2018 tarihleri arasında Anemurion Hotel Bozyazı/Mersin‘de gerçekleştirildi.

Kampın amacı; ilkokul ve ortaokul yaş grubundaki çocuklara briç sporunu tanıtma ve sevdirme, daha önce briç bilenleri yarışma heyecanıyla tanıştırma, bunların yanı sıra yüzme, tenis, basketbol, futbol, voleybol gibi sporlarla birlikte eğlenceli bir hafta geçirmelerini sağlamak idi. Kamp başarıyla gerçekleştirildi.

@ 2018 Türkiye Briç Federasyonu Genç

  • Bu Ay: 43214
  • Toplam: 724396
X