2022 Yaz Kampı dolu dolu geçti

Bu yıl Marmaris Voxx Hotel’de yapılan Türkiye Briç Federasyonu 8-16 Yaş Briç Kampı 83 çocuk, U16, U21 ve U26 kategorilerinde ülkemizi temsil edecek 18 genç milli takım oyuncusu, 6 eğitmen ve 11 gönüllü ve çok sayıda ebeveynin katılımıyla gerçekleşti.

Kamp boyunca briçle ilk kez tanışan U13 ve U16 grubu katılımcı çocuklara eğlenceli yöntemlerle brice başlangıç dersleri verildi. Daha önceki kamplara gelen çocuklar briç bilgisi seviyelerine göre gruplandırılarak bu konuda tecrübeli eğitmenler eşliğinde hem dersler yapıldı hem de ilk günden itibaren turnuvalar oynatıldı.

Kamp sonunda çocuklara sertifikalar, MEB Sosyal Etkinlik Formları, kupa ve madalyalar verildi. Eğlenceli bir kapanış töreniyle kampa veda edilirken kampa katılan farklı yetenekleri olan çocuklar dans ve jimnastik yeteneklerini sergileyerek kapanış törenine renk kattı.

Kamp hakkında detaylara etkinliğin Facebook Sayfası ‘ndan, kampta düzenlenen kamp sonu yarışmaların detaylarına Marmaris Briç Kulübü Sayfası’ndan ve TBF Masterpoint Sisteminden ulaşabilirsiniz.

@ 2018 Türkiye Briç Federasyonu Genç

  • Bu Ay: 43215
  • Toplam: 724397
X