2018

17. Dünya Genç Milli Takımlar Şampiyonası (Kadın)

Wujiang, China
NPC: Erdem Öztürk
  • Selen Büke Akdaş
  • Emine Nigar Gürer
  • Ecem Yavuz
  • Burcu Taslak
  • Esin Ergün
  • Buket Bulut
2018

17. Dünya Genç Milli Takımlar Şampiyonası (U16)

Wujiang, China
NPC: Tuncay Altun
  • Toygar Tuncay Altun
  • Umut Görkem Eren
  • Serdal Bora
  • İzzet Çağan Er
  • Duru Naz Muti
  • Egemen Çivici
2017

26. Avrupa Genç Milli Takımlar Şampiyonası (U26)

Samorin - Slovakya
Koç: Süleyman Kolata
NPC: Erdem Öztürk
  • Ahmet Onur Akbıyık
  • Fatih Aydın
  • Can Erdem Tükenmez
  • Emre Can Akkaya
  • Sabri Efe Çekiç
  • Kadir Berkay Sezer
2017

26. Avrupa Genç Milli Takımlar Şampiyonası (Kadın)

Samorin - Slovakya
NPC: Ataman Aydoğdu
  • Büşra Aslıhan Yıldız
  • Selen Büke Akdaş
  • Başak İkizkaya
  • Emine Nigar Gürer
  • Ecem Yavuz
  • Burcu Taslak
2017

26. Avrupa Genç Milli Takımlar Şampiyonası (U21)

Samorin - Slovakya
NPC: Anıl Altındağ
  • Emir Acar
  • Enes Gülşen
  • Aylin Ramyar
  • Hamza Çoban
  • Uğur Düzel
  • Tunç Bayram
2017

26. Avrupa Genç Milli Takımlar Şampiyonası (U16)

Samorin - Slovakya
NPC: Tuncay Altun
  • Toygar Tuncay Altun
  • Umut Görkem Eren
  • Serdal Bora
  • İzzet Çağan Er
  • Halil Keyik
  • Aykan Atila
2016

13. Avrupa Gençler Açık İkili Şampiyonası

Liepaja - Letonya
NPC: Tevfik Gürkan
  • Büşra Aslıhan Yıldız
  • Can Erdem Tükenmez
2016

13. Avrupa Gençler Açık İkili Şampiyonası (U16)

Liepaja - Letonya
NPC: Tevfik Gürkan
  • Eren Işıl Yaşar
  • Toygar Tuncay Altun
  • Umut Görkem
  • Ümran Zeynep Bakar
2015

25. Avrupa Genç Milli Takımlar Şampiyonası (U26)

Tromso - Norveç
NPC: Ümit Tarhan
  • Ataman Aydoğdu
  • Can Erdem Tükenmez
  • Can Korkmaz
  • Deniz Ünalan
  • Fatih Aydın
  • Yusuf Berkay Kapusuz
2014

15. Dünya Genç Takım Şampiyonaları (U26)

İstanbul - Türkiye
NPC: Doğan Üzüm
  • Akın Koçlar
  • Anıl Altındağ
  • Berk Can Özen
  • Erkmen Aydoğdu
  • Uğurcan Süzer
  • Yusuf Berkay Kapusuz
2014

15. Dünya Genç Takım Şampiyonaları (KADIN U26)

İstanbul - Türkiye
NPC: Dilek Yavaş
  • Burcu Üsküp
  • Habibe Güldamla Özsema
  • Nida Özeçoğlu
  • Olgu Şeker
  • Özge Engin
  • Tuğçe Ceren Tuğrul
2014

15. Dünya Genç Takım Şampiyonaları (U21)

İstanbul - Türkiye
NPC: Ümit Tarhan
  • Cem Celep
  • Eren İmdat
  • Eylem Tuğçe Güneyi
  • Ilgaz Çiftçi
  • Mehmet Can Oflaz
  • Oğuzhan Önal
2014

15. Dünya Genç Takım Şampiyonaları (U16)

İstanbul - Türkiye
NPC: Ziya Mesut Turan
  • Barkan Ramiz Turan
  • Bora İzer
  • Can Akgün
  • Emre Alper Denen
  • Toygar Tuncay Altun
  • Yunus Emre Çakır
2013

3. Dünya Gençler Açık Briç Şampiyonası

Atlanta- ABD
NPC: Ümit Tarhan
  • Akın Koçlar
  • Altuğ Göbekli
  • Berk Gökçe
  • Erkmen Aydoğdu
  • Muhammet Özgür
  • Sarper Uslupehlivan
2013

24.Avrupa Genç Milli Takımlar Şampiyonası (U26)

Wroclaw – Polonya
NPC: Ümit Tarhan
  • Akın Koçlar
  • Altuğ Göbekli
  • Berk Gökçe
  • Muhammet Özgür
  • Sarper Uslupehlivan
  • Şehmus Ercan
2013

24.Avrupa Genç Milli Takımlar Şampiyonası (KADIN U26)

Wroclaw – Polonya
NPC: Belis Atalay
  • Burcu Üsküp
  • Deniz Kaya
  • Ecem Oktay
  • Habibe Güldamla Özsema
  • Hatice Özgür
  • Tuğçe Ceren Tuğrul
2013

24.Avrupa Genç Milli Takımlar Şampiyonası (U21)

Wroclaw – Polonya
NPC: Doğan Üzüm
  • Baturalp Gülenç
  • Eren İmdat
  • Mert Şeker
  • Murat arı
  • Mustafa Anıl Bozyiğit
  • Oğuzhan Önal
2012

Avrupa Gençler İkili Şampiyonası

Vejle
NPC: Erdinç Erbil
  • Berkay Kapusuz
  • Burcu Üsküp
  • Deniz Kaya
  • Erkmen Aydoğdu
  • Şehmus Ercan
  • Uğurcan Süzer
2011

2.Dünya Açık Gençler Şampiyonası (U26)

Opatija
NPC: Ş. Alper Koç
  • Akın Koçlar
  • Ali Uçar
  • Arda Can Taşkın
  • Baturalp Gülenç
  • Burak Uluer
  • Candaş Özgüngördü
  • Çağdaş Öktem Özer
  • Eren İmdat
  • Gökhan Çiftçioğlu
  • Sarp Kurgan
  • Sarper Uslupehlivan
  • Uğurcan Süzer
2011

23.Avrupa Gençler Şampiyonası (U21)

Albena
NPC: Erhan Yamut
  • Arda Can Taşkın
  • Baturalp Gülenç
  • Çağdaş Öktem Özer
  • Eren İmdat
  • Erkmen Aydoğdu
  • Gökhan Çiftçioğlu
2011

23.Avrupa Gençler Şampiyonası (Kadın U26)

Albena
NPC: Güler Uyanık
  • Burcu Üsküp
  • Deniz Kaya
  • Seda Sucu
  • Selin Aydın
  • Sinem Sarıgöz
  • Zeynep Seda Eren
2010

Avrupa Gençler İkili Şampiyonası

Zagrep
  • Ahmet Can Özer
  • Akın Koçlar
  • Ali Uçar
  • Arda Can Taşkın
  • Celal Şahin
  • Ekrem Serdar
  • İrfan Ilgın
  • Uğurcan Süzer
2009

22.Avrupa Gençler Şampiyonası (U21)

Brasov
  • Akın Koçlar
  • Arda Can Taşkın
  • Burak Tunçbilek
  • Efrahim Akan
  • Murat Özkan
  • Uğurcan Süzer
2009

22.Avrupa Gençler Şampiyonaları (U26)

Brasov
NPC: Yusuf Sohtorik
  • Arda Çiçek
  • Erdem Öztürk
  • İrfan Ilgın
  • M. Güney Gündoğdu
  • Muhammet Özgür
  • Şehmus Ercan
2009

22.Avrupa Gençler Şampiyonası (Kadın U26)

Brasov
NPC: Cengiz Arıgün
  • Ceyda Yıldız
  • Ezgi Doğmuş
  • Olgu Şeker
  • Özge Tekin
  • Pınar Sarıgöz
  • Zeynep Seda Eren
2008

12.Dünya Gençler Şampiyonası

Pekin
  • Bora Belgü
  • Can Yılmazbayhan
  • Emre Kaya
  • M. Osman Şen
  • M. Remzi Şakirler
  • Muharrem Cerek
  • Ömer Kızılok
  • S. Murat Anter
2008

9.Avrupa Gençler İkili Şampiyonası

Wroclaw
NPC: Ata Aydın
  • Emre Kaya
  • M. Güney Gündoğdu
  • Muharrem Cerek
  • Şehmus Ercan
2007

21.Avrupa Gençler Şampiyonaları (U20 Okul Takımı)

Jesolo
  • Akın Koçlar (SKORER)
  • Ali Uçar
  • Anıl Yücel (YEDEK)
  • Cihan Göksu
  • İrfan Ilgın
  • Koray Gülcü
  • Övünç Yılmaz
  • Şehmus Ercan
2007

21.Avrupa Gençler Şampiyonaları (KADIN U26)

Jesolo
NPC: M. Fahir Üzümcü
  • Burcu Seyhan
  • Ekin Ergin
  • Gizem Engin
  • Hacer Ayaz
  • Özge Tekin
  • Pınar Sarıgöz
2007

21.Avrupa Gençler Şampiyonaları (U26)

Jesolo
NPC: Levent Özgül
  • Levent İmamoğlu
  • M. Faruk Kepekçi
  • M. Güney Gündoğdu
  • M. Remzi Şakirler
  • Muharrem Cerek
  • Veysi Akay
2006

FİSU Üniversiteler Dünya Şampiyonası

Tianjin
NPC: T. Timurhan Ülger
  • Arda Çiçek
  • Ercan Eriş
  • Erdem Öztürk
  • M. Başar Karakuş
2005

9.Avrupa Üniversite Takım Şampiyonası

Roterdam
NPC: İ. Ozan Uçan
  • Ardıç Karol
  • Ercan Eriş
  • Ömer Kızılok
  • Serhat Paksoy
2005

7.Avrupa Okul Takımı Şampiyonası

Riccione
NPC: Fethiye Taga
Coach: Ojeni Türüsel
  • Ahmet Demirel
  • Ardıç Karol
  • Berk Karacık
  • Güneş Mamatoğlu
  • Saner Esmer
  • Uğurcan Süzer
2005

20.Avrupa Gençler Şampiyonası

Riccione
NPC: Kamural Türüsel
  • Basar DALKILIC
  • Ozan Ildeniz UCAN
  • Basar Doga SEKER
  • Huseyin Gurcan BAKAN
  • Omer ESKIZARA
  • Salih Murat ANTER
2004

19.Avrupa Gençler Şampiyonası

Prag
  • Başar Dalkılıç
  • Başar Doğa Şeker
  • Berk Başaran
  • Ercan Eriş
  • İ. Ozan Uçan
  • Ömer Eskizara
  • Serhat Paksoy
2002

18.Avrupa Gençler Şampiyonası

Cardiff
NPC: Ata Aydın
Coach: Sedat Gürdal
  • Berk Başaran
  • Ertöz Erke Suiçmez
  • İ. Ozan Uçan
  • Orkunt Kesikbaş
  • Özgür Şakrak
2000

17.Avrupa Gençler Şampiyonası

Antalya
NPC: Özgür Bakan
Coach: Karen Thomas McKallum
  • Güray Sunamak
  • İlker Erdoğan
  • Polat Erdemil
  • Sinan Tatlıcıoğlu
  • Tamer Uz
  • Toygar Alper
1998

16.Avrupa Gençler Şampiyonası

Viyana
NPC: Enver Köksoy
Coach: Ahmet Kahraman
  • Gürau Serim
  • Güray Sunamak
  • Murat Yavuz
  • Özgür Bakan
  • Tamer Uz
  • Toygar Alper
1996

15.Avrupa Gençler Şampiyonası

Cardiff
NPC: Ata Aydın
Coach: Halil Atalay
  • Adil Şanlıoğlu
  • Bora Gönül
  • Deha Şen
  • Ercan Aydın
  • Erdinç Erbil
  • Mert Uzunhasan
1994

14.Avrupa Gençler Şampiyonası

NPC: Salvador Assael
  • Gökhan Yılmaz
  • Mert Uzunhasan
  • Nejat Aydın
  • Yalçın Atabey
1992

13.Avrupa Gençler Şampiyonası

Paris
NPC: Ata Aydın
  • Arda Dikmen
  • Murat Emrali
  • Toros Yüksel
  • Yalçın Atabey
  • Yalçın Özbal
1988

11.Avrupa Gençler Şampiyonası

Filibe
NPC: Ata Aydın
  • Hasan Yirik
  • Josef Inselberg
  • Kudret Metin
  • Ömür Kayserili
  • Sami Cohen
  • Süleyman Kolata
1988

12.Avrupa Gençler Şampiyonası

Neumünster
NPC: Ata Aydın
  • Jak Karako
  • Josef Inselberg
  • Mert Bilgen
  • Sami Cohen
  • Sedat Alug
  • Tunga Oğuş
1988

11.Avrupa Gençler Şampiyonası

Filibe
NPC: Ata Aydın
  • Hasan Yirik
  • Josef Inselberg
  • Kudret Metin
  • Ömür Kayserili
  • Sami Cohen
  • Süleyman Kolata
1972

3.Avrupa Gençler Şampiyonası

Hollanda
  • Ali Karakurum
  • Mehmet Can
  • Nedim Türsan
  • Onur Altınel
  • Osman Sencer
  • Yaprak Çağlar

@ 2018 Türkiye Briç Federasyonu Genç

  • Bu Ay: 6571
  • Toplam: 103863
X