22-23 Ocak 2020 tarihlerinde Lara/Antalya’da Türkiye U16 TAKIMLAR ŞAMPİYONASI yapıldı. Şampiyonaya ülkemizin çeşitli yerlerinden toplam 62 sporcudan oluşan 13 takım katıldı.

Sıralama ve detaylara şuradan ulaşabilirsiniz.
http://clubs.vugraph.com/tbricfed/teams_round.php?round=16162

1. ÇİVYORK
Kaptan: AHMET YEĞİT

Oyuncular
UMUT GÖRKEM EREN
HALİL KEYİK
İZZET ÇAĞAN ER
SERDAL BORA

2. KAOM YILDIZLAR
Kaptan: TOYGAR ALTUN

Oyuncular
TUANA ALTUN
AHMET FURKAN TOZCU
ARDA BİLGEN
BORA BİLGEN

3. NUDAS
Kaptan: Müfit Çetinkaya

DURU NAZ MUTİ
EGEMEN ÇİVİCİ
EREN ASLAN
MEHMET KELEŞ
YAREN KISA
DEFNE ŞUĞLE

2020 TÜRKİYE U16 MİLLİ TAKIM KADROSU BELLİ OLDU

24-26 Ocak 2020 tarihlerinde Türkiye U16 İKİLİ SAMPIYONASI VE MİLLİ TAKIM SEÇMESİ yapıldı. Şampiyonaya toplam 62 sporcu katılarak A , B ve C klasmanlarında yarıştılar. Bir yandan A klasmanında Milli Takım Seçmeleri yapıldı, bir yandan da ilk kez turnuva brici oynayanların da bulunduğu kategoride yarışmalar yapıldı.

Sıralama ve detaylar:
http://clubs.vugraph.com/tbricfed/eventresults.php?event=278845

  1. Egemen ÇİVİCİ – Duru Naz MUTİ
  2. İzzet Çağan ER – Serdal BORA
  3. Mehmet KELEŞ – Eren ASLAN

Bu sporcular 31 Temmuz-09 Ağustos 2020 tarihleri arasında Italya’nın Salsomaggiore Terme bölgesinde yapılacak olan 18. Dünya Genç Takım şampiyonalarında ülkemizi U16 kategorisinde temsil edecektir.

2019 Türkiye Gençler Şampiyonası sonuçlandı.

Takım Şampiyonası’nda
1. FARKETMEZ: Gökay Akar, Kadir Berkay Sezer, Berkay Balcı, Aylin Ramyar
2. ÇOBANLAR: Toygar Tuncay Altun, Yiğit Özcelep, Hamza Çoban, Tunç Bayram
3. GAMYON: Metecan Kalaycı, Oğuzhan Kadıoğlu, Cahit Yiğit Başbuğ, Görkem Özge, Almir Güngör
4. MERİH: Ahmet Çağdaş Kalaycı, Efecan Özban, Emre Karışan, Muhammed Furkan Eker, Cem Barkın Gülez

İkili Şampiyonası A Finalinde
1. Cahit Yiğit Başbuğ – Görkem Özge
2. Batuhan Bal – Kerem Aydemir
3. Cem Barkın Gülez – Eren Güneş

Karışık: Metecan Kalaycı – Aylin Ramyar
U21: Ahmet Çağdaş Kalaycı – Efecan Özban

B Finali: 
1. Berke Bıçak – Aydın Ata
2. Ahmet Enes Deveci – Yasin Barış Güvençoğlu
3. Furkan Eker – Emre Karışan

U16: Arda Argün – Rüzgar Ada Arkun
Kadın: Kumsal Ecem Çolpan – Ceren Nur Saygın

Dereceye giren gençlerimizi tebrik ederiz.

Görüntünün olası içeriği: 4 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve ayakkabılar


Görüntünün olası içeriği: 6 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar

25 -29 Temmuz 2018 tarihleri arasında Eskişehir’de düzenlenen Türkiye Gençler Briç Şampiyonaları sonunda sıralamalar şu şekilde oluştu;

U26 takımlar kategorisinde,

1. KRİTİK (Tolga Başat(C), Aylin Ramyar, Berkay Balcı, Gökay Akar, Uğur Avcılar)
2. TBF CREW (Ahmet Cemil Baykan, Emre Karışan, Cem Tamgaç, Muhammed Furkan Eker, Ahmet Can Bilgin, Emre Özdemir, Anıl Altındağ(NPC))
3. EMBER SPIRIT (Muhammed Taha Sürmeli, Murat Toygar, Afşar Onat Aydınhan, Berke Bıçak, Tezcan Şen(NPC))

U21 takımlar kategorisinde,

1. ODTÜ (Eren Güneş, Cem Barkın Gülez, Kerem Aydemir, Batuhan Bal, Efecan Özban, Ahmet Çağdaş Kalaycı, Merih Dikbaş(NPC))
2. KAOM GENÇLER (Kutlu Ahmet Kocaman, Göktuğ Kaçıra, Niyazi Berkay Onat, Halil Tunahan Çeviker, Salih Can Topkaya, Zeynep Şuğle, Tuncay Altun(NPC))
3. BAUN (Duygu Kılınç, Şeyma Ateş, Gamze Müdür, Ataberk Pedük, Esin Erdem(NPC))

U16  takımlar kategorisinde,

1. İSİMSİZLER (Arda Argün, Rüzgar Ada Arkun, Mehmet Keleş, Eren Aslan, Nehir Tombuloğlu, Mert Çağlar Baycık, Seyhan Demiroğlu (NPC))
2. KAOM CİVCİV (Emir Bartu Onat, Tuana Altun, Zeynep Tort, Ege Bahadır, Tuncay Altun(NPC))
3. ÇİVRİLLİLER (Tuna Akın, Emre Sarıçiçek, Şevval Durmaz, Bilge Şüheda Yıldırım, Eymen Yavuz, Başar Arıkan, Ahmet Yeğit(NPC))

U26 ikili şampiyona sonuçları;

U21 ikili şampiyona sonuçları;

Dereceye giren bütün gençlerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz…

@ 2018 Türkiye Briç Federasyonu Genç

  • Bu Ay: 37517
  • Toplam: 329326
X