2019 Türkiye Gençler Şampiyonası sonuçlandı.

Takım Şampiyonası’nda
1. FARKETMEZ: Gökay Akar, Kadir Berkay Sezer, Berkay Balcı, Aylin Ramyar
2. ÇOBANLAR: Toygar Tuncay Altun, Yiğit Özcelep, Hamza Çoban, Tunç Bayram
3. GAMYON: Metecan Kalaycı, Oğuzhan Kadıoğlu, Cahit Yiğit Başbuğ, Görkem Özge, Almir Güngör
4. MERİH: Ahmet Çağdaş Kalaycı, Efecan Özban, Emre Karışan, Muhammed Furkan Eker, Cem Barkın Gülez

İkili Şampiyonası A Finalinde
1. Cahit Yiğit Başbuğ – Görkem Özge
2. Batuhan Bal – Kerem Aydemir
3. Cem Barkın Gülez – Eren Güneş

Karışık: Metecan Kalaycı – Aylin Ramyar
U21: Ahmet Çağdaş Kalaycı – Efecan Özban

B Finali: 
1. Berke Bıçak – Aydın Ata
2. Ahmet Enes Deveci – Yasin Barış Güvençoğlu
3. Furkan Eker – Emre Karışan

U16: Arda Argün – Rüzgar Ada Arkun
Kadın: Kumsal Ecem Çolpan – Ceren Nur Saygın

Dereceye giren gençlerimizi tebrik ederiz.

Görüntünün olası içeriği: 4 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve ayakkabılar


Görüntünün olası içeriği: 6 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar

Türkiye Üniversitelerarası Briç Şampiyonası 6-8 Mayıs 2019 tarihlerinde Antalya Akdeniz Üniversitesi’nde düzenlendi. Sonuçlar şöyle;

AÇIK KATEGORİ A FİNALİ:
1. ODTÜ
2. İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
3. EGE ÜNİVERSİTESİ

AÇIK KATEGORİ B FİNALİ:
1. KOÇ ÜNİVERSİTESİ
2. GALATASARAY ÜNİVERSİTESİ
3. BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ

KADIN KATEGORİSİ:
1. BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ
2. EGE ÜNİVERSİTESİ
3. İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Dereceye giren bütün gençlerimizi ve eğitmenlerini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Maçlarla ve sonuçlarla ilgili detaylara BURADAN ulaşabilirsiniz.

25 -29 Temmuz 2018 tarihleri arasında Eskişehir’de düzenlenen Türkiye Gençler Briç Şampiyonaları sonunda sıralamalar şu şekilde oluştu;

U26 takımlar kategorisinde,

1. KRİTİK (Tolga Başat(C), Aylin Ramyar, Berkay Balcı, Gökay Akar, Uğur Avcılar)
2. TBF CREW (Ahmet Cemil Baykan, Emre Karışan, Cem Tamgaç, Muhammed Furkan Eker, Ahmet Can Bilgin, Emre Özdemir, Anıl Altındağ(NPC))
3. EMBER SPIRIT (Muhammed Taha Sürmeli, Murat Toygar, Afşar Onat Aydınhan, Berke Bıçak, Tezcan Şen(NPC))

U21 takımlar kategorisinde,

1. ODTÜ (Eren Güneş, Cem Barkın Gülez, Kerem Aydemir, Batuhan Bal, Efecan Özban, Ahmet Çağdaş Kalaycı, Merih Dikbaş(NPC))
2. KAOM GENÇLER (Kutlu Ahmet Kocaman, Göktuğ Kaçıra, Niyazi Berkay Onat, Halil Tunahan Çeviker, Salih Can Topkaya, Zeynep Şuğle, Tuncay Altun(NPC))
3. BAUN (Duygu Kılınç, Şeyma Ateş, Gamze Müdür, Ataberk Pedük, Esin Erdem(NPC))

U16  takımlar kategorisinde,

1. İSİMSİZLER (Arda Argün, Rüzgar Ada Arkun, Mehmet Keleş, Eren Aslan, Nehir Tombuloğlu, Mert Çağlar Baycık, Seyhan Demiroğlu (NPC))
2. KAOM CİVCİV (Emir Bartu Onat, Tuana Altun, Zeynep Tort, Ege Bahadır, Tuncay Altun(NPC))
3. ÇİVRİLLİLER (Tuna Akın, Emre Sarıçiçek, Şevval Durmaz, Bilge Şüheda Yıldırım, Eymen Yavuz, Başar Arıkan, Ahmet Yeğit(NPC))

U26 ikili şampiyona sonuçları;

U21 ikili şampiyona sonuçları;

Dereceye giren bütün gençlerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz…

@ 2018 Türkiye Briç Federasyonu Genç

  • Bu Ay: 6573
  • Toplam: 103865
X