TBF 16 Yaş Altı Briç Yaz Kampı 15-21 Haziran 2019 tarihleri arasında Anemurion Hotel Bozyazı/Mersin‘de gerçekleştirildi.

Kampın amacı; ilkokul ve ortaokul yaş grubundaki çocuklara briç sporunu tanıtma ve sevdirme, daha önce briç bilenleri yarışma ortamını ve heyecanını yaşatmak idi. Bunların yanı sıra da yüzme, tenis, basketbol, futbol, voleybol gibi sporlarla birlikte eğlenceli bir hafta geçirmeleri sağlandı.

Kampta yapılan U16 Türkiye Şampiyonalarının sonuçlarına BURADAN
ulaşabilir, kampla ilgili görselleri kampınFacebook sayfasında bulabilirsiniz.

9-12 Eylül 2018 tarihleri arasında Mersin Macit Özcan Spor Tesisleri’nde düzenlenen Gençler Eğitim Kampı 36 gencimizin katılımı ile gerçekleşti. Kampta emeği geçen hocalarımız Süleyman Kolata, Tuncay Altun, Fikret Ak, Erdem Öztürk ve asistanları Can Uçar ile Can Yurtsever’e emekleri için çok teşekkür eder, gençlerimizi kamp boyunca gösterdikleri özverili çalışma ve istekleri için tebrik ederiz.

TBF 16 Yaş Altı Briç Yaz Kampı 18-23 Haziran 2018 tarihleri arasında Anemurion Hotel Bozyazı/Mersin‘de gerçekleştirildi.

Kampın amacı; ilkokul ve ortaokul yaş grubundaki çocuklara briç sporunu tanıtma ve sevdirme, daha önce briç bilenleri yarışma heyecanıyla tanıştırma, bunların yanı sıra yüzme, tenis, basketbol, futbol, voleybol gibi sporlarla birlikte eğlenceli bir hafta geçirmelerini sağlamak idi. Kamp başarıyla gerçekleştirildi.

@ 2018 Türkiye Briç Federasyonu Genç

  • Bu Ay: 32798
  • Toplam: 373990
X